Porady.dailyblog.pl

Opinie, Dyskusje i Informacje

Praktyczne gadżety dla dzieci

Strona główna » Praktyczne gadżety dla dzieci

gadzety-dla-dzieci-4235-sm.jpg
gadżety dla dzieci

gadżety dla dzieci

Istotnym elementem rozreklamowania każdej firmy są szeroko pojęte gadżety z nadrukowanym, bądź naszytym logo, które są atrakcyjniejszą wersją papierowej wizytówki. Gadżety są praktyczne, ponieważ często służą klientowi w codziennym życiu, nie są tylko kolejnym breloczkiem czy niepotrzebnym urywkiem papieru, który tylko zajmuje miejsce w i tak wypełnionym po brzegi portfelu. Z pewnością problemu z zastosowaniem nie będzie, gdy w grę wchodzą gadżety dla dzieci. Nie tylko dlatego, że pewne rzeczy mogą się im przydać na lekcjach, ale także ze względu na to, że u najmłodszych każdy podarunek wywołuje szeroki uśmiech. Przy rozdawaniu trzeba jednak uwzględnić wiek malucha, gdyż zbyt małemu dziecku nie wolno sprezentować na przykład ostro zakończonego ołówka. Ale po kolei.

Dzieci, które rodzice najczęściej zabierają na zakupy są z reguły już nieco starsze, czyli potrafią chodzić, za pasem mają już przedszkole, albo uczestniczą w zajęciach w żłobku. Które dziecko nie kocha rysowania? Dlatego zestaw 1500 opakowań kredek woskowych w cenie 47. groszy za sztukę to świetny pomysł. Oczywiście, na opakowaniu naniesione zostanie logo zamawiającej firmy. Zestaw niezbędnych przy zabawie, a także w szkole, zwykłych kredek z logo firmy to kwota 51. groszy, a minimalne zamówienie w tym przypadku wyniesie 1000 sztuk. Na pewno będzie to wydajna reklama, a zadowolenie małych „szkrabów” i ich rodziców – naszych klientów, zaowocuje udanymi pertraktacjami. Gadżety dla dzieci,naciskiem na te najmłodsze, które dopiero uczą się nawyku czytania, to też kolorowe zakładki do książek pakowane w folie w cenie 87 groszy za sztukę (minimalne wymagane zamówienie: 1000 sztuk).

Ołówki drewniane HB trafią w gust zarówno dzieci oraz samych rodziców, dodając im wartości przez szeroki wybór zastosowania. Cena 20 groszy za sztukę przy minimalnym zamówieniu 5000 sztuk to także korzystna oferta. Gadżety dla dzieci to tylko jedna z propozycji, wszak dobrej reklamy nigdy za wiele, zainwestujcie w rozwój i reklamę już dziś.

Tags: