Porady.dailyblog.pl

Opinie, Dyskusje i Informacje

Parasole reklamowe jako doskonała nagroda w konkursie

Strona główna » Parasole reklamowe jako doskonała nagroda w konkursie

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Wyraźnie widać dzisiaj, że firmy coraz częściej urządzają różnego rodzaju konkursy dla swoich klientów. Oczywistym jest fakt, że żaden z tych konkursów nie jest bezinteresowny i nie ma na celu tylko obdarowanie ludzi różnymi gadżetami. Konkurs to reklama,  także często możliwość zwiększenia obrotów w firmie. Konkursy mogą bowiem generować zwiększone kupowanie produktów, w zależności oczywiście od formuły tej zabawy. Bez wątpienia jednak chcąc zorganizować taki konkurs należy przemyśleć jakie nagrody oferować. Nagroda główna powinna być poważna, ale pozostali mogą dostać ciekawe gadżety opatrzone stosownym logo firmy.Nagroda główna w takim konkursie powinna być bardzo cenna. Zazwyczaj są to różnego rodzaju laptopy, tablety, smartfony, telewizory, a nawet i samochody. Nagród głównych jest naturalnie kilka, ale żeby zwiększyć zainteresowanie należy oferować także mniejsze nagrody pocieszenia. Mogą to być gadżety, które przecież lubi bardzo wiele osób. Takim gadżetem są chociażby parasole reklamowe, opatrzone stosownym logo naszej firmy. Parasole mogą być oferowane jako dalsza nagroda, ale uwierzcie, że nawet taki drobny upominek jest w stanie zachęcić klientów do brania w nim udziału.

Aby jednak parasole reklamowe były atrakcyjną nagrodą to należy zadbać o to żeby po prostu dobrze się prezentowały. Zamawiając u producenta takie parasolki powinniśmy bardzo dobrze opracować ich projekt, aby wygląd był naprawdę ciekawy i skłaniał do walki o dany gadżet. Oczywiście parasol to tylko przykład i może stanowić bardziej wartościową nagrodę za zajęcie wyższych miejsc. Dalej można oferować jeszcze różnorodne kubeczki, szklanki, breloczki i wiele innych drobnych elementów.

Parasole reklamowe są naturalnie opatrzone naszym logo firmowym. W przypadku tego gadżetu jest to doskonałe miejsce na promocję. Parasol ma dużą powierzchnię do zamieszczenia logo i jeśli tylko będzie atrakcyjny to ludzie na pewno będą z niego korzystać, a więc reklama może być doskonale widoczna na ulicy. Warto organizować takie konkursy, gdyż poniosą obroty w każdej firmie.

Tags: